-35%
Bahamas 10 Dollars RARE NOTE
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹1,968.00.₹1,279.20Current price is: ₹1,279.20. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Bahamas 10 Dollars RARE NOTE
Description
| Issuer | The Bahamas |
|---|---|
| Issuing bank | Central Bank of The Bahamas |
| Queen | Elizabeth II (1952-2022) |
| Type | Standard circulation banknotes |
| Year | 2016 |
| Value | 10 Dollars 10 BSD = INR 857 |
| Currency | Dollar (1966-date) |
| Composition | Paper |
| Size | 156 × 67 mm |
| Shape | Rectangular |
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-86%
Original price was: ₹4,920.00.₹688.80Current price is: ₹688.80. only.
-44%
Original price was: ₹8,856.00.₹4,920.00Current price is: ₹4,920.00. only.
-19%
Original price was: ₹10,971.60.₹8,855.02Current price is: ₹8,855.02. only.
-85%
Original price was: ₹1,968.00.₹295.20Current price is: ₹295.20. only.














Reviews
There are no reviews yet.