-58%
Malta 0 Euro – Steamboat Willie GEM UNC Legal Tender Country Issue
Original price was: ₹1,151.28.₹479.70Current price is: ₹479.70. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Description
| Location | Malta |
|---|---|
| Issuing company | Euro Banknote Memory |
| Type | Souvenir banknotes › Zero-euro banknotes |
| Year | 2024 |
| Currency | Euro (2008-date) |
| Composition | Paper |
| Size | 135 × 74 mm |
| Shape | Rectangular |
| Technique | Intaglio, Offset |
Additional information
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Condition |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-26%
Original price was: ₹24,570.00.₹24,570.00Current price is: ₹24,570.00. only.
-75%
Original price was: ₹1,918.80.₹479.70Current price is: ₹479.70. only.
-70%
Original price was: ₹959.40.₹287.82Current price is: ₹287.82. only.
-75%
Original price was: ₹1,918.80.₹479.70Current price is: ₹479.70. only.













Reviews
There are no reviews yet.