-55%
5 Pounds Ulster Bank RARE NOTE # B-2
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹2,132.00.₹959.40Current price is: ₹959.40. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Description
| Emetteur | Irlande du Nord (Royaume-Uni) |
|---|---|
| Banque émettrice | Banque d’Ulster |
| Reine | Élisabeth II (1952-2022) |
| Type | Billets courants |
| Date | 2018 |
| Valeur | 5 livres 5 GBP = 598 INR |
| Devise | Livre sterling (1929-présent) |
| Composition | Polymère |
| Dimensions | 125 × 65 mm |
| Forme | Rectangulaire |
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-55%
Original price was: ₹2,132.00.₹959.40Current price is: ₹959.40. only.
-85%
Original price was: ₹2,132.00.₹319.80Current price is: ₹319.80. only.
-20%
Original price was: ₹15,990.00.₹12,792.00Current price is: ₹12,792.00. only.
-50%
Commemorative Coins
Rs 5 India Gov Issue 1965 Golden Jubilee Operations Issue 2015 Circulating Strike Blister Pack
Original price was: ₹1,918.80.₹959.40Current price is: ₹959.40. only.












Reviews
There are no reviews yet.