Australia 2 Lunar Dollars Rare Note
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹1,476.00.₹588.00Current price is: ₹588.00. only.
Only 1 left in stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
BUYER WILL RECEIVE DIFFERENT SERIAL NUMBER 1 NOTE
| Pretended issuer | Australia |
|---|---|
| Type | Banknote-like items › Fantasy banknotes |
| Year | 2016 |
| Currency | Lunar Dollar |
| Composition | Paper |
| Size | 143 × 70 mm |
| Shape | Rectangular |
| Technique | Offset, Intaglio |
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
Coins (DELETING SOON)
Rs 5 Bhagwan Mahavir 14 Rajlok Blister Pack Very Unique and Rare












Reviews
There are no reviews yet.