-61%
Brunei 1 Ringgit Polymer Rare Note
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹524.80.₹204.80Current price is: ₹204.80. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
BUYER WILL RECEIVE DIFFERENT SERIAL NUMBER 1 NOTE
Description
| Issuer | Brunei |
|---|---|
| Sultan | Hassanal Bolkiah (1967-date) |
| Type | Standard circulation banknotes |
| Years | 1996-2008 |
| Value | 1 Dollar 1 BND = INR 69 |
| Currency | Ringgit / Dollar (1967-date) |
| Composition | Polymer |
| Size | 141 × 69 mm |
| Shape | Rectangular |
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-67%
Original price was: ₹1,574.40.₹524.80Current price is: ₹524.80. only.
-14%
Original price was: ₹36,736.00.₹31,488.00Current price is: ₹31,488.00. only.
-70%
Original price was: ₹1,049.60.₹314.88Current price is: ₹314.88. only.
-85%
World Note
Original price was: ₹2,099.20.₹314.88Current price is: ₹314.88. only.












Reviews
There are no reviews yet.