-50%
Canada 10 Dollars Rare Note #B-2
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹2,310.00.₹1,155.00Current price is: ₹1,155.00. only.
Only 1 left in stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Description
| Issuer | Canada |
|---|---|
| Issuing bank | Bank of Canada |
| Queen | Elizabeth II (1952-2022) |
| Type | Standard circulation banknotes |
| Years | 2000-2004 |
| Value | 10 Dollars 10 CAD = INR 668 |
| Currency | Dollar (1858-date) |
| Composition | Paper |
| Size | 152 × 70 mm |
| Shape | Rectangular |
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-44%
Original price was: ₹9,450.00.₹5,250.00Current price is: ₹5,250.00. only.
-84%
Original price was: ₹2,100.00.₹341.25Current price is: ₹341.25. only.
-7%
Original price was: ₹15,750.00.₹14,700.00Current price is: ₹14,700.00. only.
-85%
Original price was: ₹2,100.00.₹315.00Current price is: ₹315.00. only.












Reviews
There are no reviews yet.