India 0 Euro – Taj Mahal SHAH JAHAN, EMPRESS MUMTAZ MAHAL EUROSOUVENIR UNC BANK NOTE
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹2,100.00.₹840.00Current price is: ₹840.00. only.
Only 1 left in stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
| Location | India |
|---|---|
| Issuing company | Euro Banknote Memory |
| Type | Souvenir banknotes › Zero-euro banknotes |
| Year | 2019 |
| Value | 0 Euro |
| Currency | Euro |
| Composition | Paper |
| Size | 135 × 74 mm |
| Shape | Rectangular |
| Technique | Intaglio, Offset |
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
World Note
Coins (DELETING SOON)
Antique Items
Mahatma Gandhi Commemorative Silver 999 Pure Silver Portrait 51Grams Ultra Unique and Rare
















Reviews
There are no reviews yet.