-50%
Lithuania 10 Litu rare World Note #B2
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹1,050.00.₹525.00Current price is: ₹525.00. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Description
| Issuer | Lithuania |
|---|---|
| Issuing bank | Bank of Lithuania (Lietuvos Bankas) |
| Period | Republic (1990-date) |
| Type | Standard circulation banknotes |
| Year | 2007 |
| Value | 10 Litų (10 LTL) |
| Currency | New litas (1993-2014) |
| Composition | Paper |
| Size | 135 × 65 mm |
| Shape | Rectangular |
| Demonetized | 16 January 2015 |
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-85%
Original price was: ₹2,100.00.₹315.00Current price is: ₹315.00. only.
-64%
Original price was: ₹5,250.00.₹1,890.00Current price is: ₹1,890.00. only.
-90%
Original price was: ₹2,100.00.₹210.00Current price is: ₹210.00. only.
-40%
Original price was: ₹10,500.00.₹6,300.00Current price is: ₹6,300.00. only.













Reviews
There are no reviews yet.