North Macedonia 100 Denari Rare World Note#B2
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹422.40.₹204.80Current price is: ₹204.80. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
| Issuer | North Macedonia |
|---|---|
| Issuing bank | National Bank of the Republic of North Macedonia (Народна банка на Република Северна Македонија) |
| Period | Republic (1993-date) |
| Type | Standard circulation banknotes |
| Year | 2022 |
| Value | 100 Denars (100 денари) 100 MKD = INR 174 |
| Currency | Second denar (1993-date) |
| Composition | Paper |
| Size | 146 × 70 mm |
| Shape | Rectangular |
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
Coins (DELETING SOON)
Re 2 Republic India Commemarative Coin Issued in the Year 1998 Empasizing All Life is Yoga
Coins (DELETING SOON)
Re 2 REPUBLIC INDIA Commemarative Coin Issued from 1950 till 2000by Supreme Court Of India















Reviews
There are no reviews yet.