-60%
Russia › 0 Euro – 1-й царь России Иван IV RARE UNC NOTE
Original price was: ₹1,170.00.₹468.00Current price is: ₹468.00. only.
Only 1 left in stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
| Location | Russia › Russian Federation (1991-date) |
|---|---|
| Issuing company | Euro Banknote Memory |
| Type | Souvenir banknotes › Zero-euro banknotes |
| Year | 2021 |
| Value | 0 Euro |
| Currency | Euro |
| Composition | Paper |
| Size | 135 × 74 mm |
| Shape | Rectangular |
Additional information
| Weight | .500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-90%
Original price was: ₹1,918.80.₹191.88Current price is: ₹191.88. only.
-85%
Original price was: ₹1,918.80.₹287.82Current price is: ₹287.82. only.
-76%
Original price was: ₹4,797.00.₹1,170.00Current price is: ₹1,170.00. only.
-45%
World Note
Oman 1 Rial World Banknote 2025 AH1447 P56 UNC Commemorative Polymer First Polymer Banknote
Original price was: ₹2,129.40.₹1,170.00Current price is: ₹1,170.00. only.














Reviews
There are no reviews yet.