-58%
Turkey 0 Euro – Muslum Gurses GEM UNC Legal Tender Country Issue
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹1,180.80.₹492.00Current price is: ₹492.00. only.
Only 1 left in stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Description
| Location | Turkey |
|---|---|
| Type | Souvenir banknotes › Zero-euro banknotes |
| Year | 2020 |
| Value | 0 Euro |
| Currency | Euro |
| Composition | Paper |
| Size | 135 × 74 mm |
| Shape | Rectangular |
| Technique | Intaglio, Offset |
Additional information
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Condition |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-85%
Original price was: ₹1,968.00.₹295.20Current price is: ₹295.20. only.
-70%
Original price was: ₹39,360.00.₹11,808.00Current price is: ₹11,808.00. only.
-70%
Original price was: ₹984.00.₹295.20Current price is: ₹295.20. only.
₹2,460.00 only.















Reviews
There are no reviews yet.