-70%
Venezuela 100 mille Bolivares GEM UNC
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹533.00.₹159.90Current price is: ₹159.90. only.
Only 1 left in stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Description
| Emetteur | Venezuela |
|---|---|
| Banque émettrice | Banque centrale du Venezuela (Banco Central de Venezuela) |
| Période | République bolivarienne (1999-présent) |
| Type | Billets courants |
| Date | 2017 |
| Valeur | 100 000 bolivars (100 000 VEF) |
| Devise | Bolivar Fort (2008-2018) |
| Composition | Papier |
| Dimensions | 156 × 69 mm |
| Forme | Rectangulaire |
| Démonétisé | 3 décembre 2018 |
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-75%
Original price was: ₹2,132.00.₹533.00Current price is: ₹533.00. only.
-88%
Original price was: ₹5,330.00.₹639.60Current price is: ₹639.60. only.
-85%
Original price was: ₹2,132.00.₹319.80Current price is: ₹319.80. only.
-75%
Original price was: ₹2,132.00.₹533.00Current price is: ₹533.00. only.












Reviews
There are no reviews yet.