Zone euro 10 euros RARE NOTE # B-2
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹3,198.00.₹1,705.60Current price is: ₹1,705.60. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
| Emetteur | Zone euro |
|---|---|
| Banque émettrice | Banque centrale européenne |
| Type | Billets courants |
| Dates | 2002-2013 |
| Valeur | 10 euros 10 EUR = 1036 INR |
| Devise | Euro (2002-présent) |
| Composition | Papier (Cotton fiber) |
| Dimensions | 127 × 67 mm |
| Forme | Rectangulaire |
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
Coins (DELETING SOON)
Coins (DELETING SOON)
Rs 5 India Gov Issue The FIRST WAR OF INDEPENDANCE 2007 Issue Circulating Strike Blister Pack














Reviews
There are no reviews yet.