-58%
Italy 0 Euro – David di Michelangelo – FirenzeGEM UNC Legal Tender Country Issue
Original price was: ₹1,151.28.₹479.70Current price is: ₹479.70. only.
Out of stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
Description
| Location | Italy |
|---|---|
| Type | Souvenir banknotes › Zero-euro banknotes |
| Year | 2018 |
| Value | 0 Euro (0 EUR) |
| Currency | Euro (2002-date) |
| Composition | Paper |
| Size | 135 × 74 mm |
| Shape | Rectangular |
Additional information
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Condition |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
-85%
Original price was: ₹1,918.80.₹287.82Current price is: ₹287.82. only.
-80%
Original price was: ₹1,918.80.₹383.76Current price is: ₹383.76. only.
-70%
World Note
Cambodia 200 Riels from 2022 features King Norodom Sihamoni World Banknote UNC Unique and rare
Original price was: ₹959.40.₹287.82Current price is: ₹287.82. only.
-92%
Original price was: ₹23,985.00.₹1,918.80Current price is: ₹1,918.80. only.













Reviews
There are no reviews yet.