Italy 0 Euro – Caravaggio GEM UNC Legal Tender Country Issue
SELLER COUPON : --
Original price was: ₹1,279.20.₹533.00Current price is: ₹533.00. only.
Only 1 left in stock
Manage your collection at one place
Download Coinage of India App
100% Genuine Item's with Life Time Guarantee🥇🔥🏆
Highlights
| Location | Italy |
|---|---|
| Type | Souvenir banknotes › Zero-euro banknotes |
| Year | 2021 |
| Value | 0 Euro (0 EUR) |
| Currency | Euro (2002-date) |
| Composition | Paper |
| Size | 135 × 74 mm |
| Shape | Rectangular |
| Technique | Intaglio, Offset |
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Condition |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Featured Item's
World Note
Yugoslavia World Banknote Series 1000 Dinara Banknote 1991 Issue P110 UNC Unique and Rare
Coins (DELETING SOON)
Extremely Unique and Rare Copper Nickel Dandi March PROOF Strike Issue Overtone Luster
Coins (DELETING SOON)
















Reviews
There are no reviews yet.